Правила використання Подарункового сертифікату:


 1. “Подарунковий сертифікат” не є цінним папером або платіжним документом.
 2. “Подарунковий сертифікат” надає Власникові право придбати послуги з асортименту, наданого на веб-сайті: https://courses.data-b-i.com/ із знижкою, яка відповідає номіналу “Подарункового сертифікату“, за цінами, які вказані і діють на момент придбання товару.
 3. Право використання “Подарункового сертифікату” належить особі, яка його пред‘являє. “Подарунковий сертифікат” має форму електронного ваучера, на якому зазначений його унікальний код.
 4. Термін дії “Подарункового сертифікату” зазначено на картці.
 5. Номінал “Подарункового сертифікату” вказано в доларах США і при оплаті перераховується за комерційним курсом на день оплати.
 6. “Подарунковим сертифікатом” можна скористатися один раз протягом терміну його дії, повною оплатою його номіналу під час оплати. Після пред‘явлення “Подарункового сертифіката” він анулюється.
 7. “Подарунковий сертифікат” не є іменним.
 8. Протягом проведення акцій дія “Подарункового сертифікату” не поширюється на товари зі спеціальними цінами, із знижками та подарунками.
 9. Оформлюючи замовлення із застосуванням сертифіката, покупець пред’являє сертифікат, що означає, що покупець повинен повідомити менеджеру у письмовому вигляді на електронну адресу info@data-b-i.com або в месенджер, серійний номер “Подарункового сертифіката” при підтвердженні замовлення.
 10. Вартість покупки може перевищувати номінал “Подарункового сертифіката“. У такому випадку покупець повинен додатково сплатити різницю між номіналом “Подарункового сертифіката” і вартістю товару.
 11. Якщо вартість покупки менше, ніж номінал “Подарункового сертифіката“, різниця не повертається покупцеві.
 12. У разі розірвання договору купівлі-продажу та повернення товару, купленого із застосуванням “Подарункового сертифіката“, повернення коштів за товар здійснюється видачею нового “Подарункового сертифіката” такого ж номіналу, як і сертифікат, із яким був придбаний повернутий товар. Якщо вартість поверненого товару на момент його покупки перевищила номінал сертифіката, при розірванні договору купівлі-продажу ця сума різниці повертається.
 13. “Подарунковий сертифікат” не підлягає обміну на грошовий еквівалент та поверненню.
 14. У разі втрати “Подарунковий сертифікат” не підлягає відновленню.
 15. Оплачувати товар за допомогою сертифіката можуть виключно фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково чи повністю оплачувати покупку товару сертифікатами.
 16. При покупці одиниці товару обмежень на використання декількох сертифікатів не існує.
 17. Адміністрація компанії DATAbi має право не прийняти “Подарунковий сертифікат” у випадку виникнення сумнівів щодо його дійсності.